1.máje 46, Chrastava 46 331
Kontakt: 739 809 596

Všeobecné obchodní podmínky Klik-rozvoz.cz

 
 

NÁZEV PROVOZOVNY:
Pizzerie U dvou přátel , nám 1. Máje 46, Chrastava, 46331.

PŘEDMĚT ČINNOSTI:
Výroba pokrmů a následný rozvoz.

PRODUKTY:
Pizza, kebab, kyblíky, stripsy, nugetky, přílohy, saláty, nápoje, alkohol  cigarety. (Nápoje a cigarety nedoručujeme samostatně)

OTEVÍRACÍ DOBA:OBJEDNÁVKY:

Pondělí: Zavřeno, Uterý – Čtvrtek: 10:00 – 20:00,  Pátek: 10:00 – 21:00,  Sobota: 12:00 – 21:00,  Neděle: 12:00 – 20:00.

Objednat si můžete každý den dle provozní doby.

Objednávku je možno učinit telefonicky na čísle 739 80 95 96 nebo online prostřednictvím tohoto webu na webové adrese www.klik-rozvoz.cz. Vaše objednávka je závazná a v okamžiku objednání se na ní začíná pracovat, proto je nutné vaší objednávku odebrat. V případě opakovaného neodebrání Vaší objednávky, nebo nevhodného chování, další objednávky nebudeme přijímat.

PLATBA:
Platbu je možné provést hotově u řidiče, kartou u řidiče,  stravenkami k tomu určených ( na stravenky nevracíme )

PLATBA HOTOVĚ:
Nahlaste prosím operátorce jestli-že u sebe máte bankovku větší nominální hodnoty . Z důvodu bezpečnosti řidiču nevozí u sebe větší hotovost.

PLATBA KARTOU U ŘIDIČE:
Nahlaste prosím předem platbu kreditní kartou, aby si mohl řidič vzít terminál pro Vaší platbu. Dodržujte prosím bezpečnostní pravidla, která jsou obvyklá.

PLATBA STRAVENKAMI:
Stravenky příjímáme Ticket restaurant,sodexo,cheque dejeuner  a na STRAVENKY NEVRACÍME, proto si vždy spočítejte nákup dopředu aby se Vám vyplatil.

ONLINE OBJEDNÁVKY A REGISTRACE:
Na našich webových stránkách www.klik-rozvoz.cz si mužete objednat online . Při první objednávce zadejte své doručovací údaje a postupujte běžným způsobem. Bez zadaného telefonního čísla a adresy, nebude Vaše objednávka přijata. Do vašeho emailu Vám poté příjdou veškere informace, které budete potřebovat. 

DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK:
Rozvoz zajišťujeme z naší provozovny na adrese: nam. 1.Máje 46. Objednávky rozvážíme po Chrastavě a jeho blízkém okolí. Firma Pizzerie U dvou přátel se zavazuje objednané zboží doručit v dobré kvalitě a teplé na adresu uvedenou v objednávce a to co nejrychleji.

REKLAMAČNÍ ŘÁD:
V případě pochybností o kvalitě jídla můžete jídlo reklamovat. Na reklamaci se vztahuje klasický reklamační řád.  Volejte naší linku 739 80 95 96 nebo pošlete reklamaci online na: helpdesk.klik-rozvoz.cz  a oprávněnou reklamací budeme vždy řešit . Jídlo, které má závadu vyměníme, nebo řešíme vrácením peněz. V žádném případě jídlo nevyhazujte, ale předejte kurýrovy, který ho doručí zpět k posouzení. Vaše připomínky nebo stížnosti vždy vyřešíme k oboustranné spokojenosti. Můžete nám i napsat na firemní email: rozvoz@klik-rozvoz.cz  Na každou připomínku se snažíme reagovat do 24 hodin.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Zasláním online objednávky nebo zadání telefonické objednávky nebo Roztočení kola štěstí dáváte souhlas se spracováním Vašich osobních dat ( Vaše jméno, tel. číslo, emailová adresa, korespodeční adresa ) nutné k vytvoření Vaší objednávky pro firmu Pizzerie U dvou přátel, Patrik Hána, nám 1.máje 46, Chrastava, 46331, IČO 03338096. V zájmu zlepšování našich služeb může být Váš hovor zaznamenán. Firma Pizzerie U dvou přátel dále tyto údaje použije pouze pro informování svých zákazníku o změnách nabídek svých pokrmů, nebo k zasílání nového menu nebo probíhajících akcí. Pro zrušení zasílání nabídek máte možnost tuto nabídku odhlásit na konci informačního emailu,.